Hotel President****

Všetky naše dovolenkové destinácie sú buď na pláži alebo veľmi blízko pláže, aby si dovolenkári užili more a pláž do sýtosti - tak je tomu i v Albánsku, kde si môžete užiť skvelú, horúcu dovolenku plnú relaxu a oddychu s hotelom priamo na pláži :-)

Novootvorený Hotel President****
sa nachádza priamo na pláži a poskytuje vynikajúci komfort a s raňajkami formou švédskeho stola. Obed/Večeru je možné si priamo dokúpiť na mieste v hodnote 7-8Eur u delegáta CK. Jedáleň je priamo v hoteli alebo je možnosť jesť i vonku pod zastrešenou terasou. Hotel má výťah a každá izba má výhľad na more. Hneď pred hotelom je veľká mestská piesková pláž s pozvoľným klesaním do mora. Vhodná je pre deti i slabších plavcov. Každá izba má plážový servis - 2 lehátka a 1 slnečník.
Hotel má k dispozícií 2 a 3-posteľové izby s možnosťou prístelky - pre deti do 12r. je zľava 50Eur z ceny ubytovania a pre dospelých na prístelke zľava 35Eur z ceny ubytovania. Každá izba je klimatizovaná, má telefón, TV, chladničku, balkón a vlastné sociálne príslušenstvo. Možnosť internetového pripojenia. Čistota hotela je na vysokej úrovni a turisti sa nemusia báť žiadnych problémov.

PRE INFORMÁCIU: Na cestovanie do Albánska postačí platný občiansky preukaz (platný min. pol roka od začiatku dovolenky) prípadne platný pas. Domácu menu je lepšie meniť na mieste v spolupráci s delegátom CK, prípadne je dobré vymeniť si hotovosť do 30Eur aj v našich bankách. Použitie kreditných kariet je dobré skontrolovať vo svojej banke - hlavne spoplatnenie jej použitia v Albánsku, ale možnosť platby kartou mimo hotelov je zriedkavá.

Nedoporučujeme individuálne cestovanie po Albánsku, je tu slabé cestné značenie a jazyková bariéra a navyše je možnosť využiť organizované výlety so slovensky hovoriacim sprievodcom.

Doporučujeme poistenie do zahraničia.

Posted in Albánsko