Preprava vlakom

Kto chce skúsiť niečo iné - tam mu odporúčame dovolenku vlakom, nie je ani najrýchlejšia a ani najlacnejšia, ale rozhodne je iná. Skúste vlak a skúste lôžkový vozeň. Dovolenka vlakom je zážitok, tak to skúste.

Preprava –  zo SR - Bratislava hl.st. alebo cez Maďarsko/Budapešť Keleti a Srbsko/Suboticu a Čiernu Horu/Sutomore-Bar. Železničiari, ktorí majú nárok na voľné lístky FIP, si ich vybavia u svojho zamestnávateľa. Ležadlá vo vozni a cestovné lístky zabezpečuje CK, ale po dohode s CK, je možné si lístky zakúpiť individuálne na železničnej stanici v pokladni KVC. Turisti cestujú individuálne do Budapešti na sedenie a v Budapešti prestúpia do ležadlového vozňa, ktorý ich priamo odvezie do Baru. Vo vozni je sprievodca želez. vozňa, ktorý zodpovedá za cestujúcich. Vo vlaku je pripojený reštauračný vozeň, kde sa dá občerstviť a platba je možná v eurách. Na stanici v Bare turistov vyzdvihne delegát CK a zabezpečí transfér na ubytovanie a je im k dispozícií počas pobytu.

Čas odchodu v príslušnom termíne iba na sedenie zo Slovenska: z Bratislavy, hl. st., Nových Zámkov alebo Štúrova rýchlik 271 Metropol 477 s odchodom 5:4 8alebo rýchlik Petrov s odchodom 7:53 a z Budapešti odchod rýchlikom EC 345 o 12:05, cestovanie v ležadlovom vozni a príchod do Sutomora je na ďalší deň o 10:33 a v Bare 10:49.
Cesta spať: odchod z Baru 17:00 a zo Sutomora je 17:16 a príchod do Budapešti na druhý deň v Budapešť Keleti o 15:54, tu sa prestúpi na rýchlik 270 Petrov, ktorý odchádza o 17:25 a v Bratislave hl.st. je o 20:07 alebo na rýchlik Metropol s odchodom 20:07 z Budapešti.

Naša cestovná kancelária ponúka dovolenky vlakom do Čiernej Hory už viac ako 10 rokov, doteraz sme ich ponúkali prevažne zamestnancom železníc - dnes všetkým dovolenkárom. Ceny cestovných lístkov závisia od počtu cestujúcich a počtu detí. Pre informáciu:
1 osoba zaplatí za cestovný lístok zo Slovenska do Čiernej Hory 140Eur,
2 osoby zaplatia spolu 230Eur, s toho jedna osoba 115Eur,
3 osoby zaplatia spolu 315Eur, z toho jedna osoba 105Eur,
4 osoby zaplatia spolu 384Eur, z toho jedna osoba 96Eur.
Cena cestovného lístka nezahrňuje cenu za ležadlo, ceny ležadiel podľa kategórií máme uvedené v cenníku spolu s transférmi na letoviská z vlakovej stanice.

 

Posted in Čierna Hora