Preprava vlakom

Preprava –  zo SR - Bratislava hl.st. alebo cez Maďarsko/Budapešť Keleti a Srbsko/Suboticu a Čiernu Horu/Sutomore-Bar. Železničiari, ktorí majú nárok na voľné lístky FIP, si ich vybavia u svojho zamestnávateľa. Ležadlá vo vozni budú rezervované prostredníctvom CK u rezervačného strediska ČD zo stanice Nový SAD/Srbsko do Sutomore/Čierna Hora. Turisti cestujú individuálne. Vo vozni je sprievodca želez. vozňa, ktorý zodpovedá za cestujúcich. Na stanici v Sutomore turistov vyzdvihne delegát CK a zabezpečí transfér na ubytovanie a je im k dispozícií počas pobytu.
Čas odchodu z Bratislavy 5:48hod. na sedenie v miestenkovom vozni R Metropol do Budapešti Keletipu (potrebné zakúpiť si miestenku vopred). Z Budapešti Keletipu sa odchádza 11:57hod. do Nového Sadu, miestenkový rýchlik Avala na sedenie (potrebné zakúpiť si miestenku vopred), zo stanice Nový Sad/Srbsko sa odchádza v ležadlovom vozni o 20:02hod. rýchlikom R Panónia a v Sutomore budú cestujúci na druhý deň 9:50hod. (na druhy deň).
Cesta späť : zo Sutumora sa odchádza ležadlovým vozňom o 17:05 až do Nového Sadu, s príchodom na druhý deň o 6:54 hod. Z Nového Sadu odchádza rýchlik na sedenie 9:02 hod. v Budapešti 16:40 hod. na stanicu Keleti pu. Tu je možné využiť dve možnosti do Bratislavy a jedna do Košíc:
1. presunúť sa zo stanice Budapešť Keleti na Budapešt Nyugaty, odkiaľ odchádza rýchlik EC 270 Metropolitan s odchodom o 17:41 hod a príchodom do Bratislavy,hl.st. o 20:07
2. počkať na rýchlik EC 476 Metropol, odchádza zo stanice Keleti pu do Bratislavy o 20:25 hod. v Bratislave je 23:01 hod.
3. do Košíc z Keleti pu odchod rýchlikom 186 Hornád o 18:30 hod.a v Košiciach je o 21:59 hod.

Naša cestovná kancelária ponúka dovolenky vlakom do Čiernej Hory už viac ako 10 rokov, doteraz sme ich ponúkali prevažne zamestnancom železníc - dnes všetkým dovolenkárom. Ceny cestovných lístkov závisia od počtu cestujúcich a počtu detí. Pre informáciu:
1 osoba zaplatí za cestovný lístok zo Slovenska do Čiernej Hory 140Eur,
2 osoby zaplatia spolu 230Eur, s toho jedna osoba 115Eur,
3 osoby zaplatia spolu 315Eur, z toho jedna osoba 105Eur,
4 osoby zaplatia spolu 384Eur, z toho jedna osoba 96Eur.
Cena cestovného lístka nezahrňuje cenu za ležadlo, ceny ležadiel podľa kategórií máme uvedené v cenníku spolu s transférmi na letoviská z vlakovej stanice.

 

Posted in Čierna Hora